Description
Achiziționarea lucrărilor de reparație a cablurilor de alimentare, a manșoanelor de tip ААБл 10-3х150 și a transformatoarelor de curent (ААБл 10-3х150)
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:17:25 PM
Last edited
6/25/2025 11:30:00 AM
MTender ID
CPV code
31300000-9
-
Sârmă şi cabluri izolate
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
52,663.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -