Description
Mijloace speciale de protecție (suplimentar)
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:13:09 PM
Last edited
6/20/2025 12:11:37 PM
MTender ID
CPV code
35800000-2
-
Echipament individual şi de sprijin
Status
Active
Estimated value without VAT
1,508,224.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -