Description
Lucrări de reparație în Blocul de studii nr.1 (opt săli de studii: 301,302,303,305,309,310,205,119) a Universității de Stat „B.P.Hasdeu” din Cahul
Information about the contracting authority
Name
Universitatea de Stat „B.P. Hasdeu” din Cahul
Fiscal code / IDNO
1007603002825
Address
3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Piața Independenței 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 9:40:26 AM
Last edited
6/17/2025 9:51:10 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
1,083,333.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -