Description
,, Anvelope de vară pentru mijloacele de transport a Direcției regionale Sud ”
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională Sud
Fiscal code / IDNO
1010601000416
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Garoafelor, 40
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 9:13:14 AM
Last edited
6/17/2025 9:47:56 AM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
36,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -