Description
Procurarea masinelor si utilajelor
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA EDUCATIEI DROCHIA
Fiscal code / IDNO
1008601000950
Address
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 8:28:41 AM
Last edited
6/17/2025 8:31:52 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
4,749.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -