Description
Servicii de instruire SSM Nivel I și II, instruire PSI și electrosecuritate, elaborare documente SSM și registre pentru instituții subordonate DÎTS municipiului Bălți
Information about the contracting authority
Name
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Fiscal code / IDNO
1015601000259
Address
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
Independentei nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 7:57:34 AM
Last edited
6/17/2025 8:02:36 AM
MTender ID
CPV code
80500000-9
-
Servicii de formare
Status
Active
Estimated value without VAT
271,240.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -