Description
Articole şi echipament de sport
Information about the contracting authority
Name
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Fiscal code / IDNO
1015601000259
Address
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
Independentei nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 7:30:21 AM
Last edited
6/17/2025 7:41:59 AM
MTender ID
CPV code
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Status
Active
Estimated value without VAT
298,333.30
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -