Description
Procurarea gazelor naturale pentru Gradinita cresa Steluta din satul Mateuti raionul Rezina
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Fiscal code / IDNO
1007601004593
Address
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 4:46:59 PM
Last edited
6/16/2025 4:49:47 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
1,457.19
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -