Description
Achizitionarea produselor alimentare, conform Dispozitiei Primarului nr.127 din 07 mai 2025,, Cu privire la organizarea si desfarurarea actiunilor dedicate sărbătorii ,,Ziua Sportului și Mișcării Olimpice''
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Fiscal code / IDNO
1007601006391
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 3:17:22 PM
Last edited
6/16/2025 3:24:49 PM
MTender ID
CPV code
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Status
Active
Estimated value without VAT
2,833.33
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -