Description
ARTICOLE TEXTILE (accesorii de pat)
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 3:15:09 PM
Last edited
6/16/2025 3:16:13 PM
MTender ID
CPV code
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Status
Active
Estimated value without VAT
17,391.66
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -