Description
Marfuri de uz gospodaresc
Information about the contracting authority
Name
Primaria satului Slobozia
Fiscal code / IDNO
1007601006254
Address
MD-4233,
MOLDOVA,
s.Slobozia (r-l Ştefan Vodă),
Ştefan Vodă,
str. Stefan cel Mare
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 3:13:24 PM
Last edited
6/16/2025 3:22:48 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
1,254.15
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -