Description
Lucrări de instalaţii electrice
Information about the contracting authority
Name
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN OR. UNGHENI
Fiscal code / IDNO
1007609001831
Address
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Stefan cel Mare nr.149
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 3:05:36 PM
Last edited
6/16/2025 3:09:46 PM
MTender ID
CPV code
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Status
Active
Estimated value without VAT
11,056.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -