Description
Serviciilor de reparație curentă a pereților și tavanelor în subdiviziunile dislocate în or. Cahul
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 3:04:39 PM
Last edited
6/16/2025 3:05:38 PM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Status
Active
Estimated value without VAT
86,095.56
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -