Description
Servicii de elaborarea Planului Urbanistic General al comunei Doina, r-nul Cahul.
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI DOINA
Fiscal code / IDNO
1007601006656
Address
7323,
MOLDOVA,
s.Doina,
Cahul,
Drujba 65
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 2:26:43 PM
Last edited
6/16/2025 2:26:43 PM
MTender ID
CPV code
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Status
Planning
Estimated value without VAT
314,906.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -