Description
Acoperire din gazon artificial sportiv pentru teren de minifotbal 32x20m pentru Primaria satului Mateuti raionul Rezina
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Fiscal code / IDNO
1007601004593
Address
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 1:45:32 PM
Last edited
6/16/2025 1:49:55 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
149,408.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -