Description
Procurarea masinilor si a utilajelor
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI TANATARII-NOI
Fiscal code / IDNO
1007601005383
Address
4325,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Raionul Causeni, s.Tanatari Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 10:28:01 AM
Last edited
6/16/2025 10:32:01 AM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
11,213.34
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -