Description
Lucrari de amenajare a unui teren pentru odihna si sport din s. Tanatarii Noi, r. Causeni
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI TANATARII-NOI
Fiscal code / IDNO
1007601005383
Address
4325,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Raionul Causeni, s.Tanatari Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 10:18:48 AM
Last edited
6/16/2025 10:23:42 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
124,925.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -