Description
Servicii neatribuite altor aliniate conf fact EAY 000363528 din 11.06.25. Fara tva
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL MILITAR TERITORIAL EDINET
Fiscal code / IDNO
1006601002503
Address
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Valentin Rosca nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 10:14:34 AM
Last edited
6/16/2025 10:14:34 AM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
180.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -