Description
ucrari de reparatii capitale ale instalatiilor de transmisie, reparatia iluminatului stradal
Information about the contracting authority
Name
Primaria Prajila
Fiscal code / IDNO
1007601003460
Address
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 10:08:43 AM
Last edited
6/16/2025 10:09:50 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
69,145.83
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -