Description
servicii de locatiune
Information about the contracting authority
Name
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA
Fiscal code / IDNO
1006601001023
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecsandri Vasile nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 9:49:08 AM
Last edited
6/16/2025 9:56:09 AM
MTender ID
CPV code
70310000-7
-
Servicii de închiriere sau de vânzare de imobile
Status
Active
Estimated value without VAT
29,613.27
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -