Description
Servicii de spălătorie auto
Information about the contracting authority
Name
CONSILIUL NATIONAL PENTRU ASISTENTA JURIDICA GARANTATA DE ST
Fiscal code / IDNO
1008601000709
Address
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Russo Alecu nr.1 bl.A of.94
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 9:33:19 AM
Last edited
6/16/2025 9:33:19 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,840.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2025 -
01 decembrie 2025 -