Descriere
Servicii imprimare ,copiere ,xeroxare .
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COROPCENI
Codul fiscal/IDNO
1007601001938
Adresa
5838,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
Independenței 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:32:55
Ultima modificare
16.06.2025 09:40:23
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,022.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -