Description
Procurarea pieselor de schimb pentru iluminatul stradal, primăria satului Mateuți, raionul Rezina
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Fiscal code / IDNO
1007601004593
Address
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 9:30:12 AM
Last edited
6/16/2025 9:33:32 AM
MTender ID
CPV code
31500000-1
-
Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Status
Active
Estimated value without VAT
3,813.33
MDL
Bidding period:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -