Description
Achiziţionarea echipamentului de bucătărie
Information about the contracting authority
Name
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Fiscal code / IDNO
1008603004505
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/16/2025 9:28:21 AM
Last edited
6/16/2025 9:39:45 AM
MTender ID
CPV code
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Status
Active
Estimated value without VAT
7,017.50
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -