Description
Eliberarea extrasului din registrul bunurilor imobile, înregistrarea primară selectivă a bunului imobil în 10 zile
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Fiscal code / IDNO
1007601001053
Address
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/15/2025 5:21:32 PM
Last edited
6/15/2025 5:33:10 PM
MTender ID
CPV code
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Status
Active
Estimated value without VAT
880.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -