Description
Servicii privind examinarea stării fitosanitare a vegetației forestiere
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Fiscal code / IDNO
1007601001053
Address
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/15/2025 5:08:22 PM
Last edited
6/15/2025 5:14:30 PM
MTender ID
CPV code
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Status
Active
Estimated value without VAT
3,005.25
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -