Description
Servicii de proiectare Reconstructia unui sector de strada cu L=1,1 km
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Fiscal code / IDNO
1007601009211
Address
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/15/2025 4:55:07 PM
Last edited
6/15/2025 4:58:49 PM
MTender ID
CPV code
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Status
Active
Estimated value without VAT
147,919.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -