Description
Achiziţionare a serviciilor de salubrizare a locurilor publice din or. Căușeni și colectarea deseurilor de la Institutiile de Educatide Timpurie pentru anul 2025
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Fiscal code / IDNO
1007601006151
Address
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/14/2025 7:19:52 PM
Last edited
6/14/2025 7:23:28 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Status
Active
Estimated value without VAT
149,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -