Description
Achizitionarea produselor petroliere pentru anul 2025
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Fiscal code / IDNO
1007601006151
Address
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/14/2025 7:01:02 PM
Last edited
6/14/2025 7:05:39 PM
MTender ID
CPV code
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Status
Active
Estimated value without VAT
125,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -