Description
Servicii de electricitate demontare/montare contor la energia electrica si verifi. metrolo. la sed primariei or.CAUSENI
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Fiscal code / IDNO
1007601006151
Address
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/14/2025 5:35:07 PM
Last edited
6/14/2025 5:37:34 PM
MTender ID
CPV code
51100000-3
-
Servicii de instalare a echipamentului electric şi mecanic
Status
Active
Estimated value without VAT
2,000.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -