Description
Elaborarea Planului Urbanistic de Detaliu (PUD) privind amplasarea turnului de apă din satul Cureșnița,
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Fiscal code / IDNO
1007601001053
Address
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/14/2025 12:23:46 PM
Last edited
6/14/2025 12:27:49 PM
MTender ID
CPV code
71410000-5
-
Servicii de urbanism
Status
Active
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -