Description
Schimbarea corpurilor de iluminat stradal in perimetrul străzilor 31 August 1989 (zona combinatul de vinuri ), Columna, Drumul Viilor (parțial ) și instalarea corpurilor de iluminat str. P Ungureanu ( trotuar) din or. Cricova mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Primăria or. Cricova
Fiscal code / IDNO
1007601010183
Address
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Chișinăului, 90
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 5:03:48 PM
Last edited
6/13/2025 5:03:48 PM
MTender ID
CPV code
31500000-1
-
Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Status
Planning
Estimated value without VAT
674,864.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -