Description
Consumabile pentru organizarea si desfasurarea festivalului familiei editia a V-a cu genericul “Familia-Comoara societatii”.
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA CULTURA, TURISM, TINERET SI SPORT A CONSILIULUI RAI
Fiscal code / IDNO
1008601000961
Address
5200,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:53:38 PM
Last edited
6/13/2025 4:56:12 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
364.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -