Description
Lucrări de reparație capitală a încăperilor didactice, din cadrul Academiei Militare a Forțelor Armate, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:32:49 PM
Last edited
6/17/2025 10:26:03 PM
MTender ID
CPV code
45450000-6
-
Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
1,100,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -