Description
Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la LT G.Călinescu
Information about the contracting authority
Name
DETS sectorul Râşcani
Fiscal code / IDNO
1007601009716
Address
MD 2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev 5a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:21:33 PM
Last edited
6/13/2025 4:25:38 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
1,073,515.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -