Description
Reabilitarea grupurilor sanitare din incinta instituțiilor de învățămînt din Republica Moldova
Information about the contracting authority
Name
OFICIUL NATIONAL DE DEZVOLTARE REGIONALA SI LOCALA
Fiscal code / IDNO
1008601001382
Address
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:18:18 PM
Last edited
7/7/2025 8:06:26 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
13,406,719.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -