Description
Lucrări de reparație la sala festivă din cadrul Liceului Petru Rareș
Information about the contracting authority
Name
I.P. LICEUL TEORETIC PETRU RARES DIN MUN.CHISINA
Fiscal code / IDNO
1015620000209
Address
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Costin, 63A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:08:29 PM
Last edited
7/2/2025 10:21:12 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
669,139.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -