Description
LUCRĂRI DE CONSTRUCȚIE A SCENEI PENTRU ACTIVITĂȚI
Information about the contracting authority
Name
OCNITA OR.PRIMARIA
Fiscal code / IDNO
1007601006922
Address
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
Mihai Viteazul nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 4:06:28 PM
Last edited
6/13/2025 4:18:44 PM
MTender ID
CPV code
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Status
Active
Estimated value without VAT
366,277.48
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -