Description
Achiziţionarea, livrarea și instalarea gardului și foișorului p/u copii str.Chișinăului
Information about the contracting authority
Name
ANENII NOI PRIMARIA
Fiscal code / IDNO
1007601010231
Address
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
A. Suvorov nr.6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:54:54 PM
Last edited
6/13/2025 3:57:32 PM
MTender ID
CPV code
34990000-3
-
Echipament de control, de siguranţă, de semnalizare şi de iluminat
Status
Active
Estimated value without VAT
45,342.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -