Description
Procurarea masinilor si utilajelor
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI FUNDUL GALBENEI
Fiscal code / IDNO
1007601005833
Address
3428,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
-
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:53:16 PM
Last edited
6/13/2025 3:57:14 PM
MTender ID
CPV code
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Status
Active
Estimated value without VAT
90,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -