Description
schimb ulei si filtre la autoturism
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Fiscal code / IDNO
1007601003703
Address
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:52:58 PM
Last edited
6/13/2025 3:55:05 PM
MTender ID
CPV code
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
1,060.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -