Description
Servicii de instruire în domeniul Contabilității în cadrul seminarului din 12-13 iunie 2025
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA GENERALA ARHITECTURA, URBANISM SI RELATII FUNCIARE
Fiscal code / IDNO
1007601010323
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:51:31 PM
Last edited
6/13/2025 3:57:21 PM
MTender ID
CPV code
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Status
Active
Estimated value without VAT
1,850.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -