Description
Inventar moale pentru instituţiile subordonate DETS sectorul Ciocana
Information about the contracting authority
Name
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601009565
Address
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Contact
Name and surname
Marian Elena Iațcu Rodica
Contact phone
022499661
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:13:10 PM
Last edited
6/18/2025 9:19:50 PM
MTender ID
CPV code
39500000-7
-
Articole textile
Status
Active
Estimated value without VAT
564,220.81
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -