Description
Rechizite de birou
Information about the contracting authority
Name
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Fiscal code / IDNO
1004600030235
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:01:34 PM
Last edited
6/13/2025 3:03:34 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
1,366.66
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -