Description
Fructe și Legume pentru 3 luni (Iulie,August, Septembrie) a anului 2025
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL DE PLASAMENT TEMPORAR PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI,MUN.HINCESTI
Fiscal code / IDNO
1007601000609
Address
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Alexandru Marinescu 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 3:00:38 PM
Last edited
6/13/2025 3:12:49 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Status
Active
Estimated value without VAT
263,000.00
MDL
Bidding period:
01 iulie 2025 -
01 iulie 2025 -