Description
Licitaţie deschisă privind achiziția anvelopelor pentru mijloacele de transport din gestiunea S.A. “Moldtelecom”
Information about the contracting authority
Name
Moldtelecom
Fiscal code / IDNO
1002600048836
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare și Sfânt 10
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 2:54:41 PM
Last edited
6/13/2025 2:54:41 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Planning
Estimated value without VAT
300,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -