Description
Achiziționare bunuri de uz gospodăresc
Information about the contracting authority
Name
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Fiscal code / IDNO
1004600030235
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 2:52:19 PM
Last edited
6/13/2025 2:59:25 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
400.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -