Description
Deservirea retelei de calculatoare
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI CIOCILTENI
Fiscal code / IDNO
1007601005545
Address
3519,
MOLDOVA,
s.Ciocîlteni,
Orhei,
stefan cel mare
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 2:45:47 PM
Last edited
6/13/2025 2:52:27 PM
MTender ID
CPV code
72220000-3
-
Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică
Status
Active
Estimated value without VAT
750.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -