Description
Achiziționarea APS Back UPS
Information about the contracting authority
Name
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Fiscal code / IDNO
1004600030235
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 1:56:03 PM
Last edited
6/13/2025 2:10:32 PM
MTender ID
CPV code
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Status
Active
Estimated value without VAT
16,407.50
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -