Description
procurarea rechezite de birou
Information about the contracting authority
Name
GIMNAZIUL INESTI DIN S. INESTI, R-NUL TELENESTI
Fiscal code / IDNO
1014620000372
Address
5822,
MOLDOVA,
s.Ineşti,
Teleneşti,
S.INESTI R-NUL TELENESTI
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 1:54:10 PM
Last edited
6/13/2025 1:57:48 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
240.83
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -